Vrijstaande villa met uitzicht op zee in El Mirador de las Lomas – Frigiliana
We presenteren deze charmante villa gelegen in een zeer rustige woonwijk, met snelle toegang tot Nerja, op slechts een paar minuten van het strand en met directe verbinding met de snelweg. Malaga ligt op 50 km afstand en de luchthaven ligt op slechts 45 minuten rijden.
Het huis is verdeeld over twee verdiepingen. De hoofdingang bevindt zich op straatniveau en heeft een ruime privé parkeerplaats, waar een grote auto en meerdere motoren kunnen staan. Bij binnenkomst in het huis vinden we een inkomhal, een complete badkamer met douche, een volledig uitgeruste keuken met nieuwe apparatuur en directe toegang tot een groot terras met uitzicht op zee. De woon-eetkamer, zeer licht en met open haard, komt ook uit op dit terras, ideaal om het hele jaar door te genieten van het uitzicht en het mooie weer.
De benedenverdieping bestaat uit drie slaapkamers, allemaal met inbouwkasten en warme/koude airconditioning. Vanuit elk heeft u directe toegang tot de tuin met gras, fruitbomen (zoals avocado's, citroen-, sinaasappel-, vijgen- en bananenbomen) en het privézwembad. Op deze verdieping bevindt zich ook een hal en een tweede badkamer met douche.
Beide badkamers zijn onlangs gedeeltelijk gerenoveerd. De woning wordt volledig gemeubileerd verkocht, inclusief nieuwe bedden en banken.
De urbanisatiekosten zijn zeer voordelig, € 100 per jaar.
Een ideale villa om in te wonen of als investering, op een bevoorrechte locatie tussen Frigiliana en Nerja.
CALIFICACIÓN ENERGÉTICA
|
Consumo energía kW h / m2 año |
Emisiones CO2 kg CO2 / m2 año |
---|---|---|
A | ||
B | ||
C | ||
D | 14 | |
E | 69 | |
F | ||
G |
Nieuwbouwproject van vier luxe villa's op 300 meter van het strand van Burriana...
Luxe villa's met moderne stijlen in de urbanisatie Balcones del Peñoncillo in...
Prachtige moderne villa gelegen in TORROX PARK op residentiële urbanisatie...